Kurumsal

ITC, yönetim danışmanlığı ve eğitim hizmetleri vermek amacıyla 25 Haziran 1998 tarihinde Ankara'da kurulmuştur.

Şirketin kurucusu Dr. Cem Dener temelini bilişim teknolojilerinin (BT) oluşturduğu, birden fazla disiplini ilgilendiren kurumsal ve akademik projelerde çalışmış bir araştırmacı, yönetici ve danışmandır. Dr. Dener, 1982-1998 yılları arasında makina/havacılık mühendisliği uygulamaları (gaz türbini tasarımı ve sayısal akışkanlar dinamiği çözümleri için geometrik modelleme ve sayısal ağ yaratma) ve nesneye yönelik programlama ile kompleks sistem çözümleri üzerine uzmanlaşmıştır.

1998-2004 yıları arasında verilen danışmanlık ve eğitim hizmetleri, kamuda mali yönetim reformu, e-Devlet uygulamaları ve uluslararası iş geliştirme çalışmalarına odaklıdır.

Dr. Dener, Ağustos 2004 ten bu yana Dünya Bankası bünyesinde kamu mali yönetimi ve e-Devlet / GovTech reformlarının tasarım ve uygulaması, kamuda değişim yönetimi ve uluslararası bilgi paylaşımı ile eğitim çalışmalarına katkı yapmaktadır. ITC web sitesi, 2004 yılına kadar sunulan hizmetler ve geliştirilen çözümlerle ilgili bir kaynak niteliğini taşımaktadır.

Profesyonel çalışmaya, müşteri odaklı yaklaşıma, planlı ve organize ekip çalışmasına,
sürekli öğrenmeye ve bilgiyi paylaşmaya önem veriyoruz.

Kurumsal